İade ve Değişim

          Shibo.com.tr firması, müşterilerinin duyduğu güven çerçevesinde, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan bir firmadır. Bu kapsamda müşterilerinin istek ve taleplerine kayıtsız kalmadan hareket etmeyi, müşteri memnuniyetinin dolayısıyla da firma vizyonunun bir parçası olarak kabul etmektedir. Bu gerekçelerle müşterilerin satın aldıkları bir ürünü firma bünyesine iade etme haklarını saklı tutmaktadır. Shibo.com.tr firması, müşterilerin nedenlerini de belirterek satın aldıkları ürünleri, kullanmadan, herhangi bir zarar vermeden ve ürünün yeniden satılabilirliğini bozmadan 14  gün içerisinde iade edebilmesi imkanını sunmaktadır. Müşterilerine gerekli ilgi ve alakayı gösterme konusunda titizlikle hareket etmekte olan firma, belirttiği ifadelerin dışında olan, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kabul etmemektedir.

                Değişim Ve İade için Mutlaka site üzerindeki formu doldurun 24 Saat içerisinde size yardımcı olunacaktır. Form için buraya tıklayın 
Iade edilmek istenen ürün, müşterilere teslim edildikleri haliyle ve mutlaka faturası ile iade edilmelidir. Ürün ve ambalajı üzerinde fark edilecek bir karalama, yırtılma, kırılma, tahrip etme, kullanılma, bozulma, açılma gibi olumsuz durumda, ürünün iadesi kabul edilmemekte, ürün bedelinin iadesi gerçekleştirilmemektedir.

Bahsi geçen iade şartlarını sağlayan ürün iadelerinde, gönderimler, Shibo.com.tr firmasının anlaşmalı olduğu kargo şirketi  ile gerçekleşmelidir. Diğer kargo şirketleri kullanılarak gerçekleştirilen iade işlemleri kabul edilmeyecektir.

Kişisel Bakım ürünleri , Tüketicinin korunması yönetmeliğinin hijyen kuralları nedeni ile kullanılmadan iade edilmelidir. Kullanılan ürünler Hijyen nedeni ile iade alınmamaktadır. Ürün poşetindeki güvenlik bandı açılmış , yırtılmış ürünler iade alınmaz.